Pásy pojezdu gumové

Nákup pásů pojezdu

Kvalitní pásy na našich bagrech a rypadlech jsou charakteristické svou spolehlivostí a nenápadností, se kterou věrně slouží několik sezón.

Přijde však den, kdy provozovatel stroje usoudí, že opotřebení pásů pojezdu je tak vysoké, že hrozí havárie a rozhodne se investovat do nových (to v lepším případě) nebo se na staveništi přehlédne vyčnívající trubka, či jiná záludná překážka a pás se poškodí. Ať tak či onak, potřebujeme nový pás na bagr a to pokud možno rychle, protože zakázka má skluz a poslední, co jsem teď potřeboval, je shánění nového pásu. (Poučení provozovatelé v této chvíli sáhnou do garáže, kde pro tyto případy leží rezervní pás na bagr, ale těchto není většina).

Na trhu je k mání celá škála pojezdových pásů od velmi laciných s neznámou životností i zárukou, přes střední třídu, kterou prezentuje dobrá kvalita za přiměřené peníze až po špičkové produkty, reprezentované nejvyšší zaručenou kvalitou za největší peníze.

Nabízíme svým zákazníkům řešení výše popsané ošemetné situace nabídkou pásů na bagr z ranku střední třídy, a pro ty, kteří vědí, že „kvalita zůstává v paměti dlouho poté, co cena byla zapomenuta“ a mohou si tuto kvalitu dovolit, nabídkou pásu špičkového.

Ty nejdražší pásy pojezdu (neznámé kvality, bez záruky, s nižší cenou, než je obvyklé) nenabízíme, protože my, Vás – naše zákazníky, máme rádi a chceme Vám sloužit k Vaší spokojenosti.

Střední třídu kvality pásů na rypadla a minirypadla reprezentují značky RobusTrack, pojezdové pásy špičkové kvality nabízíme od výrobce Camoplast.

Záruka v rozpětí 18 – 30 měsíců nebo odpracovaných motohodin (1000) je samozřejmostí.